Kalkulator alkoholu

Kalkulator alkoholu

Aktulności

Wesele zbliża się wielkimi krokami? Przygotowania są już na ostatniej prostej? Został Ci jedynie zakup alkoholu? Mamy dla Ciebie coś, co ułatwi Ci kupno odpowiedniej ilości różnego rodzaju trunków.

 

Najczęściej wybierane trunki na wesela to wódka, szampan i wino. Wiele par decyduje się również na piwo – butelkowane lub z nalewaka, w zależności od upodobań, a także na kolorowe drinki.

Ile butelek alkoholu kupić?

Samodzielne obliczenie potrzebnej ilości poszczególnych trunków może przysporzyć nieco problemów, szczególnie podczas całego przedweselnego zamieszania. Para młoda ma na głowie całe mnóstwo różnych spraw, których załatwienie pochłania ogromną ilość czasu i energii.

 

Kalkulator alkoholu pozwoli zaoszczędzić czas i nerwy. Wystarczy, że wprowadzisz kilka danych, a kalkulator w kilka chwil zwróci Ci gotowy wynik. Bez samodzielnych obliczeń, bez straty czasu, bez pomyłek, bez nerwów.

 

Co musisz podać, aby kalkulator alkoholu był w stanie obliczyć wynik? Przede wszystkim liczbę dorosłych gości. Oprócz tego należy podać również przewidywaną ilość danego trunku przypadającą na jedną osobę.

 

Zwykle przyjmuje się, że jedna butelka wódki przypada na dwie osoby, z kolei jedna butelka wina czy jedna butelka szampana na sześć osób. Oczywiście dane te można dowolnie modyfikować w zależności od preferencji gości.

 

Kalkulator alkoholu w kilka chwil poda Ci gotowy wynik. Ilość poszczególnych alkoholi zostanie zaokrąglona do pełnych butelek. Dzięki temu będziesz mógł od razu złożyć zamówienie online lub zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym.

Kalkulator… nie tylko alkoholu

Kalkulator alkoholu służy głównie do obliczania ilości różnego rodzaju trunków, ale nie tylko. Z jego pomocą obliczysz również ilość napojów – gazowanych, niegazowanych oraz wody.

 

Wystarczy, że oprócz liczby dorosłych gości podasz również liczbę dzieci i młodzieży. Kalkulator obliczy sumę wszystkich gości weselnych i poda Ci konkretne ilości poszczególnych napojów.

 

Jak widzisz, kalkulator alkoholu skrywa w sobie więcej funkcji i stanowi nieocenioną pomoc w przygotowaniach do przyjęcia weselnego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments