Paweł Wierzchowski

ulubiona gra: Freestyle
miejscowość:Zamość
województwo:lubelskie
offline


Brak opisu

Osiągnięcia

Nie podano

Zdjęcia (0)

Paweł Wierzchowski nie dodał jescze zdjęć :(

Filmy (0)

Paweł Wierzchowski nie dodał jescze filmów :(

Ostatnie posty na forum napisane przez Paweł Wierzchowski


Temat: TURNIEJ W LUBLINIE
Przypadkowo usunelo sie cale wydarzenie na fb odnosnie turnieju, wiec pisze tutaj. Wyjaśnienie napisałem dosyć długie i też mi to ujebało, nie mam sily pisac tego jeszcze raz wiec napisze pokrótce:

Wydarzenie zostaje odwołane z powodów organizacyjno-budżetowych.

Duża impreza lubelska Solo Życia wychujała nas z miejsca koncertowego, dostali zgode dyrektora Centrum Kultury mimo ze mielismy tam robic turniej. Nie możemy zrobić tego w innym miejscu, bo w tym samym czasie odbywa się kilka innych eventów i brakuje podestów do zbudowania sceny.

Nawet gdybyśmy znaleźli jakieś miejsce niewymagające sceny, to mamy duże problemy z budżetem. Nie udało się pozyskać żadnych konkretnych sponsorów, a jakiś koleś z Centrum Kultury zajmujący się ogarnianiem finansów miał wypadek i w ogóle nie ma z nim kontaktu.

Jestem maksymalnie wkurwiony i poirytowany tą całą sytuacją ale niestety niewiele mogę zrobić. Szkoda że dużo było już pozałatwiane i nagle cała ta praca idzie w pizdu.

Na przyszły rok mamy być uwzględnieni przez Centrum Kultury w budżecie na zawody, poza tym postaramy się dużo wcześniej pozyskać sponsorów i zaplanować wszystko z duzym wyprzedzeniem. Niestety w tym roku to nie wyszło za co was bardzo przepraszam i jest mi po prostu przykro.

Pozdrawiam


Temat: TURNIEJ W LUBLINIE
Wbijać na facebooka! Info o wydarzeniu:

https://http://www.facebook.com/events/659541154128403/?source=1

Temat: TURNIEJ W LUBLINIE
To znaczy, że do was należy decyzja, kiedy chcecie turniej - piątek, sobota, lub niedziela. Organizatorowi podam datę, która będzie najbardziej preferowana. Turniej jednodniowy z afterem i noclegiem ale jak chcecie to można ogarnąć noclegi w akademikach po 30zł i zostać nawet dwa lub trzy dni, tylko wtedy juz po prostu zwykle granie by było a nie turniej, chyba że po turnieju zrobimy coś sami bez organizatorów