Co można robić na nudnej lekcji? :) (15 postów)

Edytuj
Edytuj
dobre fajnie wymiata,a pamiętam ze na wcześniejszym forum był jakiś typ co sie napinał że robimy chujowe filmy i pamiętam ze też była jakaś gadka o sztuczkach z ołówkami i jaieś filmy dawał nawet :-P
Edytuj
Ja pierdziu :shock: Na lekcji może sie przydać ale ogólnie wole piłke
Edytuj
Wypasiona zabawa... Już sobie to na lekcji wyobrażam... Pierwsza próba i... nauczyciela :P
Edytuj
:shock: :shock: ale gość ma sprawne paluchy, ja nie moge :shock: Ciekawe ile takie rzeczy ćwiczył :shock:
Edytuj
ale rzeznia kurna :shock:
Edytuj
hehe trzeba miece talet do takich http://rzeczy.ja/ bym sie predzej patw lewą nogą nauczył niz takiego wymiataniu dlugopisem
Edytuj
Cytat: Skała
hehe trzeba miece talet do takich rzeczy.ja bym sie predzej patw lewą nogą nauczył niz takiego wymiataniu dlugopisem

heheh chyba masz racje Skała

mocni sa goscie, normalnie masakra co kolesie odwalaja
my z Szymem jak nam sie nudzi na lekcji to gramy na kartce w pilkarzyki hehe
Edytuj
Poprostu wymiata.Nie wime, już wole się nudzić na lekcji bo i tak wiem że czegoś takiego długopisem bym nie umiał zrobić
Edytuj
To pewnie informatycy :-P tylko oni mają takie zręczne palce :-P A tak na poważnie to widziałem to już baardzo dawno temu i do dziś nie mam pojęcia jak to możliwe, ale kolesie konkretnie pomiatają tym długopisem. Zabawa napewno widowiskowa, ale chyba musiałbym robić na lekcjach tylko to, żeby się czegoś nauczyć ;-)
Edytuj
No widziałem to, fakt, że wymiata, ale mnie się wydaje, że jest to trochę przyspieszone. Nie że mocno, ale trochę przyspieszone to video jest.
Edytuj
masakra:D wyćwiczone perfekt :) i oglądalnośc niezla na youtobe. Czytalem ze ci co wrzuca filmik i bedzie ogromne zainteresowanie beda przyznac wynagrodzenie pieniezne :-) w gazecie byl artkul o nich na cala strone 1 milion dolarow na miesiac placa za serwery
Edytuj
Cytat: Seb4
pamiętam ze na wcześniejszym forum był jakiś typ co sie napinał że robimy chujowe filmy i pamiętam ze też była jakaś gadka o sztuczkach z ołówkami i jaieś filmy dawał nawet

:mrgreen: ten typ to Petex

Ale bylby szpan jak bym tak umial 8-) Ciekawe po ilu latach mozna dojsc do takiego poziomu jak na tym filmiku :roll:
Edytuj
:shock: o :shock: k :shock: u :shock: r :shock: n :shock: a :shock: miazga wymiataja!
Edytuj
Zajebiste :!: :shock: ... Musze sie pouczyć :mrgreen: ... Fajna zabawa, gdy są nudy ...