W TYM TEMACIE "WITAMY SIE" (368 postów)

Edytuj
Siema Jestem Przemek :)
Trenuje freestyle od 4miesiecy :(. Zainspirowały mnie filmiki na yt Pawła Skóry
Jeśli chcecie cos spytac piszcie na gg. 10665522 :)
Edytuj
Siemanko jestem Marcin(malyy) mam 16lat i pochodze z Zabrza, dopiero zaczynam trenowac street/futsal, teraz na hali lecz po zimie podworko:PP zainspirowaly mnie filmiki Davidsa i Vanenburga moje gg: 807571
Edytuj
Siemka jestem Maciek :) Freestyle może nie trenuje ale próbuje tak od 2 miesięcy :D tzn z braku możliwości na wf-ie czy czymś takim . W free podoba mi się satysfakcja gdy jakiś trick się uda ( choć w moim przypadku to atw :D ). Zapomniałem dodać, że mam 13 lat i jestem z Gomunic. Zainspirowały mnie filmiki na youtube jakichś gości zza granicy.
Moje gg: 5807686
Edytuj
Siema mam na imię Piotrek Freestyle trenuję codziennie. Staram się jak najszybciej rozwijać by gra dawała jeszcze więcej radości. Jest to moja największa pasja.
GG:16096880
Ostatnio zmieniany 1.07.2011, 17:00 przez PiotrBujakFreestyle
Edytuj
Siemka jestem Ernest mam 12 lat ,a Freestyle Football trenuję od jesieni 2010. Zainspirowały mnie filmiki znajomych oraz takich osób jak Tozi, Zegan czy Skóra.
GG : 15543527
http://pl.youtube.com/Ernii9807
Edytuj
Siemano jestem Marcin,trenuje Freestyle Football od pazdziernika ubiegłego roku.Jestem ze śląska.Jakby cos mozna mnie zlapac na gg;13618377.Pozdro
Edytuj
Siemanko wszystkim. Jestem Czarek, ale na ogół wszyscy mówią do mnie Koper od nazwiska Freestyle trenuję jak wyżej CinekFree, od października 2010. Powoli widać efekty. Freestyle to coś w czym się odnalazłem, i nie zamierzam się poddawać, ale dążyć do celu. Pochodzę, z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Ostatnio miałem okazję podziwiać wyczyny najlepszych w Polsce, na Focus on Freestyle, w moim mieście. To było dodatkową inspiracją dla mnie. Gratuluję wszystkim, którzy stawili się na tym turnieju, za to co potrafią, oraz ciężką pracę wkładaną w to :) Nie trenuję sam, trenuję z kolegą również ostatnio zarejestrowanym na tym forum, o nicku Nowczyk
Mój nr. GG, chociaż nie wiem po co to komu potrzebne: 25896264.
Pozdro
Ostatnio zmieniany 22.01.2011, 21:56 przez Koper
Edytuj
Siemss .! Jestem Mateusz . ; D chodź ogólnie mówią mi Nowy ^^ . Freestyle zacząłem trenować od lipcaa 2010 roku .!
Moja przygoda z Freestylem zaczęła sie w wakacjee 2010 . Gdy oglądaaem Filmiki na You tube , i zaczęło mnie to fascynować. !
Nie wiem co maam jeszcze napisać . ; D !!!
Więc :
Pozdroo Wszystkim . ; p
Ostatnio zmieniany 29.01.2011, 17:49 przez Nowczyk
Edytuj
Siema, siema ! Jakub jestem. Mieszkam w małej miejscowości Trzebów w woj.Lubuskim, 12 km od Sulęcina. Właśnie zaczynam trenować tak na serio, bo wcześniej to było tylko dla zabawy. Wszystko zaczęło się od filmiku Touzaniego (nie wiem jak się pisze). No i to tyle :D
Pozdro all ! ! !
Edytuj
Siema podaje gg jak coś Free gram 12 miesięcy ale poprzednio jak się witałem nie podałem kontaktu moja wina ; d

gg;1374353
Edytuj
Elo :) , mam na imię Gracjan , ksywa: Genek , Zuker, Midziu (oficjalnie wole Genek) trenuje wakacji 209 roku. Zainspierwało mnie to iż często widziałem JBK na boisku , tak się zaczeła moja historia z freestyle , nie zawsze było gdzie grać i czasami juz bark chcęci ale nadrobie wszystko ponieważ kocham ten sport :D pochodzę z Nowych Skalmierzyc :]
Edytuj
Witam Wszystkich Mam na imię Grzesiek, mówią na mnie Gregi lub Gienuś Mam 20 lat a FF zacząłem trenować w ubiegłym roku. Pochodzę z okolic Sanoka. Jeśli jest ktoś z Snk, Brzozowa lub okolic to dajcie znać na pw pozdro !
Ostatnio zmieniany 30.01.2011, 12:27 przez Gregi
Edytuj
Siemano Mordy
Looknijcie mój profil :)
Tam wszystko jest zawarte :)
Peace!
Edytuj
elo ;d.
Do free wciągnął mnie KubaKokot. Zaczął coś tam pogrywać i ja się od niego zaraziłem. Zacząłem potem z nim grać chyba w marcu, było bardzo deszczowo. Grałem do chyba połowy kwietnia i spieprzyłem sprawę, miałem przerwę, dopiero pod koniec wakacji się obudziłem. Teraz mam ferie i znowu coś tam zaczynam grać ;d. Także tego, pozdro dla Kuby.
Jestem rocznik 97', w tym roku 14 lat. Yassu - ksywka od nazwiska. Jestem z Koszalina
Edytuj
Cześć mam na imię Wojtek.
Moja ksywka to Wojtas, no a 10 dlatego, że po prostu lubię ten numer.
Free tak bardziej poważnie zacząłem trenować ok. 0,5 roku temu. Wcześniej to jakieś tam łatwe tricki, których nie można nazwać freestyle football.
Moim ulubionym stylem jest ground. Bardzo lubię również air, ale ground to jest to w czym się widze.
Edytuj
Siemanko Wszystkim :)

Mam na imię Adaś (Adam zbyt poważne jak na mnie). Mam 17 lat, freestyle football dopiero będę zaczynał trenować (bardziej intensywnie) do tej pory grałem w futsal i piłkę nożną na murawie :) Trenuję bo chcę sobie wyrobić szybkie nogi :) From Jędrzejów of course :)

Pozdrawiam.
Edytuj
Elo,

Nazywam się Radek, mam 16 lat, freestyle football trenuje od 11 roku życia z przerwami, jestem z okolic Wadowic. Wielkimi freestylowcami/ komballistami są dla mnie Nam The Man i Sean. Jak ktoś jest z okolic Wadowic pisać na pw

Pozdro
Edytuj
Siemka mam na imię Marcin mam 14 ogólnie lubię piłkę, jestem fanem freestyle football mam nie złe umiejętności trenuje od 10 lat
Mówią na mnie banan i snickers
pozdrowionka dla wszystkich

Edytuj
moje gg 8844423 jak coś :D:D
Edytuj
Cześć
Ostatnio zmieniany 26.08.2011, 12:46 przez Danny94
Pierwsza | Poprzednia | 112 | 13 | 14 | 15 | 1619 | Następna | Ostatnia