Uliczny boombox 3 (9 postów)

Edytuj
witam znów , po sprzedaniu drugiej wersji czas na kolejną przekonkretną wersje , większy akumulator mocniejsze głośniki i mocniejsze radio , zresztą oceńcie sami . Ta wersja wkrótce także na sprzedaż .

obrazek

obrazek

A także krótki test , za słaby mam sprzęt do nagrywania audio ale co tam :)

Edytuj
Szacun. Zajebista sprawa :). Ile wytrzyma na jednym akumulatorze ?
Edytuj
W tym zestawie dałem bardzo pojemny akumulator 12v 7,5 ah a co do czasu grania to zależy przedewszystkim od głośności , na lajtowej muzie potrzyma do 10 godzin , a na pełnej mocy 100W 2 godziny spokojnie pociągnie , z tyłu jest wyjście na podpięcie do sieci i wtedy gra ile chce i ładuje akumulator .
Edytuj
Stary ale zajebiście wygląda :D mega respect! :D
ten pewnie na połowie mocy to z pół dnie będzie śmigać :)

I najlepszego!!! bo chyba dziś twoje urodziny co nie ? :D
YO YO :)
Edytuj
Ile takie cacko planujesz:) wystawić
Edytuj
nad cena jeszcze nie myślałem , musze podliczyć koszty , ale prace nad tymi boxami traktuje jako hobby i ciekawe zajęcie ostatni sprzedałem za 400 zł i po podliczeniu zarobiłem na nim 80 zł a nad tym musze sie jeszcze zastanowić , jak coś możemy pogadać nad ceną . ważyłem zestaw wyszło niecałę 9 kg , a decybele także dały znać bo sąsiadka juz mnie dorwała i powiedziała delikatnie mówiąc że za głośno :D
Edytuj
Miszczowska robota propsy za zajawkę i za efekt końcowy!
Edytuj
Cytat: bober (2013-02-07 20:08)
nad cena jeszcze nie myślałem , musze podliczyć koszty , ale prace nad tymi boxami traktuje jako hobby i ciekawe zajęcie ostatni sprzedałem za 400 zł i po podliczeniu zarobiłem na nim 80 zł a nad tym musze sie jeszcze zastanowić , jak coś możemy pogadać nad ceną . ważyłem zestaw wyszło niecałę 9 kg , a decybele także dały znać bo sąsiadka juz mnie dorwała i powiedziała delikatnie mówiąc że za głośno :D

To musisz cos wiecej zarobic:) bo kawał dobrej roboty
Edytuj
Dzięki chłopaki za opinie :) a z tą kasą to i tak nie moge przesadzić , chociaż i tak sprzęt z taką mocą ostatnio widziałem w sklepie muzycznym za 1300 zł i w dodatku na baterie chciałbym żeby było troszke taniej aby ludziska mieli taki sprzęt ale ciężko wyciułac niską cene z mojej strony , bo w tym zestawie jest bardzo dużo komponentów , radio akumulator głośniki ładowarka no i sama obudowa i koszty sie robią niedługo wystawie sprzęt i zobacze jak to bedzie :) bo juz mam chęć skręcać nowy tym razem chyba z czterema głośnikami :)