Uliczny sprzęt grający 2 (5 postów)

Edytuj
Siema ludziska , moze część z was pamięta mój pierwszy sprzęt

obrazek

a oto nowy

więc właśnie postanowiłem ten że sprzęcik udoskonalić , zamiast wzmacniacza dodałem radio samochodowe mocy 4x45w z obsługą mp3 w postaci wejścia aux , usb i karty sd , całość wykonałem w bardzo lekkiej 10mm sklejki złączonej aluminiowymi kątownikami i obszytej materiałem moro , w środku znajduje sie akumulator 12v 5ah a wyjściami na stałe do ładowania akumulatora bez potrzeby otwierania budy , sprzęt gra naprawde mocno i potrafi konkretnie przygrać podczas ulicznych pokazów ( chłopaki z soft coś o tym wiedzą :) ) skusiłem sie nad produkcją tego sprzętu przedewszystkim dlatego iż sprzęty które oferują sklepy czyli tak zwane boomboxy są strasznie drogie , cieńko grają i na dodatek są na baterie które nie dość że są drogie to i szybko sie rozładowują , a profesjonalny sprzęt o podobnej mocy do mojego typu roland street cube jest w cenie grubo ponad 1000 zł . Mam już plan na sprzedaż tej pięknej gdyż składanie tego sprzętu od podstaw daje mi niesamowicie dużo radości i juz mam w planach nowe wersje :) więc zapraszam do oglądania

obrazek

obrazek

obrazek
Ostatnio zmieniany 15.01.2013, 21:13 przez bober
Edytuj
YO! Powiem Ci że prezentuje sie calkiem calkiem
Edytuj
No i pełen szacun !
a myślałeś może o wersji aby tylko w skrzynce znajdował się akumulator i to radio a głośniki żeby były osobno ?
Edytuj
genialne! szacunek za pomysł i wykonanie bo wygląda solidnie a dźwięk jest bardzo dobrej jakości.
Edytuj
Cytat: Pitashi (2013-01-15 13:27)
No i pełen szacun !
a myślałeś może o wersji aby tylko w skrzynce znajdował się akumulator i to radio a głośniki żeby były osobno ?

Myślałem nad taką opcją , aby głośniki były na dłuższym kablu , wtedy udało by sie uzyskać dźwięk bardziej przestrzenny jest taka opcja , moze w następnym modelu , jest to do zrobienia .