Focus on Freestyle 3 - Puchar Polski FF. (8 postów)

Edytuj
Witam po długiej przerwie Ruszyłem z organizacją 3 edycji turnieju Focus on Freestyle w Bydgoszczy. Tegoroczny turniej odbędzie się w dniach 22-23 maja (piątek - sobota). Pierwszy dzień treningi i wydarzenia towarzyszące, drugi dzień eliminacje i turniej główny.
Impreza jest skierowana do 16 najlepszych obecnie zawodników w kraju (wybór zawodników przy pomocy federacji). Zdaję sobie sprawę, że nie ma jednego, konkretnego rankingu i zawsze będą jakieś nieporozumienia w kwestii wyboru zawodników, ale taka jest formuła turnieju i wyboru trzeba dokonać. Poniżej kilka informacji odnośnie wydarzenia:

- data: 22-23 maja 2015
- miejsce: Focus Mall Bydgoszcz
- ranga zawodów: Puchar Polski
- lista zaproszonych zawodników: ogłoszona max. do 5 marca
- dojazd, nocleg i wyżywienie: bezpłatne dla zawodników i sędziów
- nagrody: finansowe dla podium - 2000zł/1000zł/500zł (takie wartości są już zapewnione, liczę jeszcze na delikatną poprawę), nagrody rzeczowe dla top 8.
- formuła zawodów: eliminacje (16 pokazów) + turniej główny (pojedynki)
- po turnieju standardowo gruby after w jednym z klubów

Przy okazji zapraszam na fanpage Focus on Freestyle na fejsie - focus on freestyle

W przypadku pytań walcie śmiało. Pozdrawiam i w kontakcie! :)
Ostatnio zmieniany 27.02.2015, 23:18 przez kamilazs
Edytuj
Dlaczego do tej pory nie mamy rankingu...?
Edytuj
Chociaż nie czuje się kompetentny w tym temacie, to uważam, że ciężko o ranking, jeśli nie będzie kilku cyklicznych turniejów w kraju. Dyscyplina się rozwija i mam nadzieję, że turniej w Bydgoszczy dołoży chociaż małą cegiełkę do powstania takiego rankingu w przyszłości.
Edytuj
Cytat: Taxi (2015-02-27 21:24)
Dlaczego do tej pory nie mamy rankingu...?

żaden ranking we free nigdy nie byłby w 100% sprawiedliwy
Edytuj
Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę 16 zawodników oraz 3 sędziów zaproszonych do udziału w Pucharze Polski Freestyle Football - Focus on Freestyle! W najbliższych dniach skontaktujemy się ze wszystkimi w celu potwierdzenia udziału w turnieju.
Zawodnicy:
- Daniel Mikołajek
- Michał Rycaj
- Szymon Skalski
- Łukasz Chwieduk
- Paweł Skóra
- Adrian Franc
- Dawid Biegun
- Dawid Krzyżowski
- Dawid Ziomek
- Robert Guzik
- Mateusz Odrzygóźdź
- Jaromir Poprawa
- Bartłomiej Rak
- Adrian Duszak
- Dawid Koczur
- Daniel Kowal
Sędziowie:
- Maël Kevin Fortin
- Kamil Drzewucki
- Mateusz Związek

Liczymy na udział wszystkich zaproszonych!
Zapraszamy w/w osoby do dołączenia do wydarzenia Focus on Freestyle - https://http://www.facebook.com/events/1442699066020629 tam znajdziecie szczegółowe informacje odnośnie turnieju (harmonogram, nagrody, itp.)
Edytuj
no ja nigdy nie będę sędzią, to jest skandal jakiśDD
Edytuj
Nie trać nadziei :D

Cytat: gienia (2015-03-04 16:45)
no ja nigdy nie będę sędzią, to jest skandal jakiśDD
Edytuj
Info dla osób, które chciałyby przyjechać w roli gościa na turniej Focus on Freestyle do Bydgoszczy. Na hasło FREESTYLE FOOTBALL możliwy nocleg w hotelu Campanile w promocyjnej cenie 129zl za pokój 2-osobowy (64,50 zł/os.) Link do strony hotelu - Hotel Campanile Bydgoszcz...
Hotel mieści się ok. 200m od miejsca turnieju - Focus Mall Bydgoszcz. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tutaj, lub o bezpośrednią, telefoniczną rezerwację pokoju w hotelu. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdro!