od czego zacząć w Ground's tricks?? (9 postów)

Edytuj
Siema
mam pytanko;] bo chce zacząc sie uczyc Ground's tricks oraz futsal zeby wykorzystywac w czasie gry na boisku i nie wiem od jakich tricków zacząc cos tam moze umiem ale nie ma tego kto ocenic.
prosil bym o doradzenie mi od czego zacząć oraz czy jak ktos by mogl podac jakis film z tym trickiem ktory powinienem zacząc sie uczyc
THX za odpowiedz i pozdrawaim wszystkich
Edytuj
tu masz tutorial :)
Edytuj
trenuj .. dla początkujących
Edytuj
a możecie podac cos z futsalu dla początkujących
dzieki za te filmy ziomki bede trenował
Edytuj
Cytat: mikolaj95 (10 wrzesień 2009 - 06:55)
a możecie podac cos z futsalu dla początkujących
dzieki za te filmy ziomki bede trenował

wiesz jesli cie to kreci to duzo youtube pomoze zalezy jak chcesz grac jakos zawodowo to idz do klubu jak masz mozliwosc a jesli nie to cwicz sam z filmów ucz sie zagran i moze cie ktos wypatrzy powodzenia Falcao Vanenburg AKKA MAGAZINE MOTG MONTA SOCCER to pare podpowiedz co w wyszukiwarce wpisuj
Edytuj
OK dzieki pare filmikow wypatrzyłem i bede wiczył i jeszcze jedno jaka piłka jet najlepza to tych triców bo ja mam piłke z euro 2004 i mistrzostw swiata 2002 dobre one są do tego?? to jest chyba rozmiar piłki 5
Edytuj
Cytat: mikolaj95 (09 wrzesień 2009 - 04:17)
Siema
mam pytanko;] bo chce zacząc sie uczyc Ground's tricks oraz futsal zeby wykorzystywac w czasie gry na boisku i nie wiem od jakich tricków zacząc cos tam moze umiem ale nie ma tego kto ocenic.
prosil bym o doradzenie mi od czego zacząć oraz czy jak ktos by mogl podac jakis film z tym trickiem ktory powinienem zacząc sie uczyc

na boisku ? jesli na trawie to naucz sie jakis 2,3 zwyklych prostych zwodow ale do perfekcji ,a jesli futsal to naucz sie z 6 zwodow i swiec nimi na boisku granie w pilke nie polega na trikach tylko na graniu zespolowym:)
Edytuj
Cytat: nikee (24 lipiec 2010 - 01:00)
Cytat: mikolaj95 (09 wrzesień 2009 - 04:17)
Siema

na boisku ? jesli na trawie to naucz sie jakis 2,3 zwyklych prostych zwodow ale do perfekcji ,a jesli futsal to naucz sie z 6 zwodow i swiec nimi na boisku granie w pilke nie polega na trikach tylko na graniu zespolowym:)

A tricki, finezja zagran i technika nadaja piekno grze, widze ze nie masz 0 pojecia o tym co piszesz...
Edytuj
Sorry że odświeżam temat

Carilho90 pokazuje bardzo fajne triki które można wykonywać na sali i na zwykłym boisku.