Ciuszki do giercowania i na codzień (8 postów)

Edytuj
Hej
A ja mam taki temat do dyskusji.
Na forum przewija się motyw ubrań "MONTA" a są przecież jeszcze "MOTG" i "CALLE", przynajmniej ja takie znalazłem.
Jeśli ktoś zna jeszcze inne prosiłbym o umieszczenie.

Co dla Was aktywnie uprawiających ten piękny sport jest najważniejsze w ubraniu, trwałość , wygląd czy może zupełnie coś innego??

Szkoda że nie mamy jeszcze żadnej firmy zajmującej się szyciem tego typu odzieży, no chyba że mamy??

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Edytuj
Podczas grania to przecież nie ma nic do rzeczy, ja osobiście nie mam żadnego ubrania ani z MONTY ani z MOTG ani z Calle :) A uwagę zwracam na to, żeby były w moim rozmiarze
Edytuj
taki żebyś sie czul dobrze przedtem gralem w spodenkach a teraz np 3/4 tylko chodze czy to free czy na boisko a co do firm to MOTG i Calle nie mialem doczynienia ale Motg to zwykle koszulki jak narazie byly dostepne z logiem zadne skomplikowane cos a Calle to widac cos lepszego ale ch... logo mi sie nie podoba a Monta droga ale spoko luzny ciuch i dobrze sie prezentuje choc jeszcze daleko im do idealu pod wzgledem jakosci
Edytuj
mało
wiadomo na doł spodenki ktore nie utrudniaja ruchow
na gorze koszulka jak goraco to moze nie byc koszulki
buty wygodne to podtawa imo buty najwazniejsze :o
Edytuj
Jeśli o treningi chodzi to wygoda jest najważniejsza, a jak wyglądasz to naprawdę większego znaczenia nie ma moim zdaniem:D Można i nawet w samych bokserkach latać jeśli sąsiadom/policji nie przeszkadza. Co do pokazów to wszystko powinno pasować kolorystycznie i reprezentować to co chcemy zaprezentować. Źle jest wtedy kiedy czujemy różnicę pomiędzy treningiem w ciuchach takich których nam nie żal, a takich w których wykonujemy pokazy. Ja osobiście odchodzę powoli od stylu futsal/football a zaczynam machać w tym w czym sk8er chodzi do sklepu. Nie ogranicza mnie to zbytnio a czuję się w tym lepiej. Sean i te sprawy:D ..chociaż tańczyć nie będę bo nie umiem. Co do firm powyżej to znalazły one zgrabny sposób na dochody z tego pięknego i efektownego sportu ..i od innych ciuchów różnią się tym że mają takie a nie inne logo. (nie miałem z nimi styczności ale to taka moja mała opinia:)) Yo
Edytuj
jesli wiem ze gram w miejscu publicznym i nie harce to wtedy ubieram sie ładnie.czyli np piłka monty musi byc i jakies lifestyle'owe ciuchy np za http://kolana.bo/ wiem ze nie bede robił trudniejszych rzzeczy w air.jednak kiedy trenuje mocno lub harce to wtedy spodenki nie moga kolan zakryc poniewaz mma ograniczenie i ahmatwa na dwa skoki ciezko sie robi.a chce miec pełen luz.koszulka najlepiej jakas M .nie za duza bo przeszkadza;p buty wiadomo wygodne i lekkie.
Edytuj
Dzięki za wypowiedzi rozumiem, że nie spotkaliście jeszcze naszej rodzimej firmy szyjącej zajawkowe ciuchy do free.

Choć gdzieś widziałem wypowiedź o projektowaniu koszulek dla naszego forum :)
Dzięki Psona, bo się zastanawiałem nad zakupem Monty, tylko cena troszkę mnie odstrasza, a jeśli jakość nie jest zbyt dobra to chyba nie będę ryzykował pieniędzy na ciuszki ewentualnie na jakieś akcesoria, bo piłki są chyba spoko.

Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze kilka osób, które się wypowie w temacie
Edytuj
Jak gram pod domem i harce coś, to zazwyczaj jakieś krótkie spodenki i koszulka (lub bez koszulki ), aby było wygodnie, a jak gram gdzieś na mieście, przy ludziach, to robie jakies luźne akcje i wystarczą jakieś spodenki 3/4 lub dresy, czyściutka piłka i koszulka I jakoś nie lubie grać w czapce ^^%-)
Moim zdaniem free lepiej wygląda w długich lub co najmniej spodenkach za kolana ( 3/4 )
niż w całkiem krótkich.